Inwestycja

AsnykaPark to kameralna enklawa pięciu apartamentowców
położonych w otulinie prywatnego parku.

AsnykaPark to kameralna enklawa pięciu apartamentowców położonych w otulinie prywatnego parku. Nasz park to kilkaset drzew, miejsce ukorzenione w zbiorowej tradycji – w przeciwieństwie do innych inwestycji, w których nowe tereny zielone złudnie nazywane są parkiem.

 

Rezydencja AsnykaPark. Wilanów Ełku to kameralna enklawa pięciu apartamentowców położonych w otulinie prywatnego parku. To propozycja dla ludzi wyjątkowych, którzy szukają dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury. Budynki rozplanowano tak, aby zapewnić mieszkańcom jak najwięcej prywatności.

 

Dyskretny i doborowy styl budownictwa adresowany jest do osób pragnących żyć pełnią doznań. Apartamenty połączone jedną kreślarską linią z zielonym obrysem parku to najwyższy atut inwestycji. Dzięki wyróżniającej się architekturze budynków oraz zachowanym walorom przyrodniczym prywatnego parku, powstanie najbardziej elegancka i reprezentacyjna ze wszystkich przestrzeni miejskich Ełku.

Perfekcyjna decyzja…

Zastanawiając się nad zakupem, również dokonując wyboru miejsca do życia, staramy się nabywać dobrze. Decydujemy się wybierać rzeczy o wyższej wartości, które obdarzamy zaufaniem. Dlaczego? Ponieważ cenimy jakość, wierzymy w trwałość, perfekcyjne wykonanie, a także …wychodzi z nas odrobina snobizmu.

 

Jak nasze apartamenty będzie wyceniany za kilkadziesiąt lat? Jego właściciele będą dumni, że wiele lat temu zdecydowali się zaufać i kupili produkt z najwyższej półki w prestiżowej lokalizacji.

 

Gdy wybieramy miejsce do życia i kupujemy mieszkanie, chcemy podjąć słuszną decyzję. Oczekujemy inwestycji godnej zaufania i rentownej. Dzięki jakości, trwałości i perfekcyjnemu wykonaniu możemy być spokojni o wartość apartamentu AsnykaPark. Wilanów Ełku nawet przez kilkadziesiąt lat.

Kameralny styl

Każdy budynek to tylko kilkanaście komfortowych mieszkań posiadających optymalną funkcjonalność pomieszczeń. AsnykaPark to miejsce dla prekursorów, których zainspiruje podział na strefy dzienne i nocne. Ofertę kierujemy do awangardy otwartej na swobodę w
indywidualnej adaptacji pomieszczeń. Rezydencję Asnyka Park. Wilanów Ełku tworzymy na miarę indywidualizmu przyszłych właścicieli.

 

Projekt AsnykaPark. Wilanów Ełku powstaje z myślą o osobach mających wysokie wymagania estetyczne, ceniących komfort i dyskretną elegancję. Budynkom charakteru nadają szklane balustrady, kamienne okładziny na elewacji oraz panoramiczne okna. Inwestycję wyróżnia niespotykana architektura, w której wykorzystane zostaną najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne.

Przywilej prywatnego parku

Wyjątkowość AsnykaPark podkreśla ogrodzony teren. Z modernistycznych tarasów widok prowadzi na prywatny park. Przeszklone okienne tafle otwierają się również na rozległą panoramę miasta z zabytkową wieżą ciśnień.

 

Koneserów zachwyci widok na lustro jeziora ełckiego. Ten limitowany przywilej dostępny jest tylko z najwyższych apartamentów.

Willowy sposób myślenia

Tradycja przedwojennej, willowej dzielnicy Ełku zobowiązuje do rezydencjonalnego klimatu. Wysoki status projektowania gwarantuje wysmakowaną architekturę elewacji. Połączenie metalu i kamienia stanowczo dodaje elegancji budynkom i odpowiada wysokim aspiracjom.

 

Zapracowanych zapewniamy, że bezpośrednie sąsiedztwo kortów tenisowych, to szansa na kilka setów odpoczynku od pracy. Niedaleko jest także bieżnia do biegania. W AsnykaPark łatwo jest utrzymać dobrą formę.

Komfort wspólnych rozmów

Poprzez wyszukaną funkcjonalność, idealnie rozplanowaną przestrzeń chcemy łączyć ludzi. Projektujemy z myślą, by najwyższa półka rozwiązań architektów tworzyła dobra aurę do wspólnych rozmów sąsiadów. Naturalny kamień, matowe szkło, elementy stali nierdzewnej eksponują ekskluzywny i unikatowy styl budynków AsnykaPark. Wilanów Ełku.

Widok na detale

Klatki schodowe wykonane z wysmakowaną elegancją. Przeszklony, panoramiczny szyb windy, szklane elementy balustrad oraz kamienna okładzina schodów, w połączeniu z ciepłym kolorem ścian, tworzą dyskretny luksus mieszkań, który nie oznacza przepychu, lecz minimalistyczną elegancję AsnykaPark.

Przestrzeń myślenia

Plan każdego mieszkania Wilanowa Ełku wyznacza otwarta, jasna przestrzeń salonu i jadalni, którą naturalnie powiększą przyległe tarasy. W tym centralnym punkcie toczyć się będzie codzienne życie mieszkańców, to tutaj w gronie przyjaciół i znajomych podziwiać będziemy piękno przyległego prywatnego parku. Dzięki wysokim oknom będzie to najbardziej spektakularna strefa mieszkania. Dodatkowo zaplanowano dwie lub trzy wygodne sypialnie, w których okna skierowane są wprost na korony parkowych drzew. Łączenie przestrzeni mieszkania z naturalnym widokiem na zielony starodrzew nadaje pełni definicji słowa – apartament.

 

Modernistyczna architektura AsnykaPark w połączeniu z widokiem na prywatny park to miejsce emanujące harmonią i dyskretną elegancją. Sekret piękna Wilnowa Ełku tkwi w szczegółach, a zwłaszcza w perfekcyjnie dobranych materiałach. Na ścianach zastosowane będą szlachetne tynki odważne połączone z kamienną okładziną z piaskowca.

Atuty

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą do celów reklamy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Podczas inwestycji niektóre detale mogą zostać zweryfikowane.

Prawa autorskie © asnykaPark 2014

Facebook